Lider uszlachetniania druku

Firma Follak zajmuje się uszlachetnianiem druku. Nazwa powstała z połączenia dwóch słów określających najpopularniejsze usługi firmy, czyli foliowanie oraz lakierowanie. Od początku istnienia, aż do dziś Follak pozostaje jedynym sieciowym podmiotem oferującym usługi uszlachetniania druku w Polsce. Firma należy także do trzech gigantów zajmujących się uszlachetnianiem druku w Europie. Oferujemy m.in. foliowanie lakierowanie, kalandrowanie, sztancowanie, tłoczenie i hot-stamping. W ofercie jest ponad 50 różnych sposobów uszlachetnienia druku, co w połączeniu daje nieograniczone możliwości ozdabiania produktów.

follak lider uszlachetniania druku w Polsce

 

Follak oddział w Poznaniu

Cztery oddziały w Polsce

Follak posiada, cztery oddziały produkcyjne umieszczone w Warszawie, Poznaniu, Łodzi i Krakowie. Dzięki doskonałej logistyce zapewniamy uszlachetnianie druku w wysokich nakładach, atrakcyjnych cenach i najkrótszym czasie. Możemy uszlachetnić praktycznie każdy format arkusza, a nasi doradcy służą pomocą w doborze i łączeniu uszlachetnień. Od ponad 26 lat rozwijamy nasze parki maszynowe, chętnie inwestujemy w rozwój techniczny i personalny. Dlatego oferowane przez nas techniki uszlachetniania druku ewoluują i wciąż pozostają na wysokim poziomie.

 

Najlepszy sprzęt

Od początku inwestujemy w najlepsze rozwiązania technologiczne, aby usprawnić procesy uszlachetniania druku i przyspieszyć realizację zamówień. Nasza najnowsza instalacja w krakowskim oddziale, laminator KDX stanowi odpowiedź na zapotrzebowanie rynku właśnie w tym regionie. Posiadamy także nowoczesną maszynę do sitodruku firmy Sakurai, która zapewnia niezwykłą precyzję nawet przy dużej prędkości.

Kdx kmm 1250d - najszybszy laminator w Polsce

 

follak spotkanie na targach

Targi i wydarzenia branżowe

W miarę możliwości odwiedzamy targi i wydarzenia branżowe, na których prezentujemy techniki uszlachetniania druku dostępne w firmie Follak. Przy naszym stoisku możesz nie tylko zobaczyć, ale także dotknąć i poczuć pod palcami najnowsze uszlachetnienia druku dostępne na rynku. Ostatnio byliśmy obecni na spotkaniu Art of Color w Poznaniu, gdzie poruszano temat nowego wymiaru poligrafii i jej wykorzystania w różnych gałęziach przemysłu.

 

Rzetelność i doświadczenie

Od początku istnienia firma Follak stawia na wiarygodność i wysoką jakość swoich usług. Jesteśmy członkiem ECMA Polska (Związku pracodawców i przetwórców kartonu i ich dostawców), bierzemy udział w programie Rzetelna Firma. Cały czas staramy się być godnymi zaufania, jakim obdarzają nas klienci i partnerzy biznesowi.

Follak oddział w Poznaniu