Opis stanowiska:

  • Obsługiwanie automatu sita lakierującego UV.
  • Osiąganie zakładanej wydajności przy utrzymaniu standardów jakościowych.
  • Dbanie o sprawność techniczną i porządek na obsługiwanych maszynach i w ich otoczeniu.
  • Przestrzeganie obowiązujących procedur jakościowych, konserwacyjnych, BHP, przeciw pożarowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn poligraficznych.
  • Wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane poligraficzne.
  • Umiejętność dobrej organizacji czasu pracy, Komunikatywność.

Oferta:

  • Praca w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku i cieszącej się dobrą renomą.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość osobistego i zawodowego rozwoju.

Poszukujemy również operatorów foliarek.

X