Aktualności

Aktualności

drupa 2012

Firma Follak ma przyjemność zaprosić do udziału w organizowanym przez firmę Grafikus wyjeździe na Międzynarodowe Targi Druku i Mediów Drupa 2012. w Düsseldorfie - kolejną edycję jednej z najważniejszych imprez specjalistycznych dla przemysłu poligraficznego i papierniczego.

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność zaprosić do udziału w organizowanym wyjeździe na Międzynarodowe Targi Druku i Mediów Drupa 2012. w Düsseldorfie - kolejną edycję jednej z najważniejszych imprez  specjalistycznych dla przemysłu poligraficznego i papierniczego.

Drupa organizowana od ponad 50 lat stanowi absolutne „must be there” dla osób związanych z branżą poligraficzną i papierniczą.

Wychodząc na przeciw  Państwa oczekiwaniom proponujemy dwa terminy wyjazdu, każdy z trzydniowym pobytem na targach:
I termin 07.05 – 11.05.2012
II termin 12.05 – 16.05.2012

Zapewniamy Państwu opiekę pracowników firmy Grafikus podczas całego pobytu, pomoc w komunikowaniu się oraz organizację zwiedzania targów pod kątem indywidualnych zainteresowań uczestników wyjazdu, a poza programem profesjonalnym na miejscu zaproponujemy Państwu wiele innych  atrakcji.

Z  uwagi na ograniczoną ilością miejsc prosimy o nadsyłanie potwierdzeń uczestnictwa nie później niż do 28 marca 2012.

Jesteśmy do Państw dyspozycji w celu ustalenia wszystkich interesujących szczegółów dotyczących wyjazdu.

Z poważaniem

Jacek Kuśmierczyk

szczegóły na stronie www.grafikus.com.pl

 

 

 

 

A
A+
A++
Drukuj
PDF
Powiadom znajomego
Wstecz